Kiralık Sepetli vinç platformların kullanımı günümüzde artarken, Teknolojinin gelişmesiyle beraber, insanların hayatını kolaylaştıracak her türlü donanım artık kolaylıkla bulunabiliyor. Bunlardan biriside insan gücünün yetersiz kaldığı alanlarda, hayatı kolaylaştıran sepetli vinçlerdir. Sepetli vinçler özellikle yüksekte çalışanlar için emniyet sağlarken, işlerinde hızlı şekilde yürümesine yardımcı olmaktadır.

vinç sepetikiralık sepetli vinç

Sepet Vinç nerelerde kullanılır?

Sepetli vinçlerin kullanım alanları oldukça geniştir. Özellikle inşaat firmalarının dış cephe tadilatlarında, boya-sıva işlerinde, yüksek yapıların cam temizliğinde, ağır yüklerin yüksek yerlere taşınmasında, kiralık sepetli vinçler kullanılmaktadır. Bunların yanı sıra, belediyeler tarafından afiş asma, telefon hatlarının tadilatları, billboardlar gibi yüksekte çalışılması gerekli olan alanlarda da sepetli vinçlerden yararlanılmaktadır.

sepet vinçle dış cephe temizliği ve onarımı

Sepet vinç çeşitleri

Sepetli vinçler kullanım yerine ve yapılacak işe göre farklı tonlarda ve farklı yüksekliklerde olabilirler. 20 metreden 80 metreye kadar farklı uzunlukta vinç bulunabilmektedir. Aynı zamanda farklı ağırlıktaki yükleriniz için, taşıma kapasiteleri farklı sepetli vinçler de vardır. Sepetli vinçler; eklemli, eklemsiz ve kendinden yürüyüşlü olmak üzere 3 farklı tarzda bulunmaktadır. Sepeti olmayan vinçlere mobil vinçler denir.

Sepet vinç ihtiyaç alanları ve firmaların kiralama nedenleri?

Ağır tonajlı yüklerin kaldırılmasında, yüksekte yapılacak işlerde ve daha birçok yerde kullanılabilecek olan sepetli vinçler, artık çoğu firma tarafından tercih edilmektedir. Sepetli vinçlerle yapılan işlerin hem daha hızlı hem de daha ekonomik olmasından ötürü firmalar vinç kiralamayı gün geçtikçe daha da fazla talep etmektedir. Vinç satın almak çoğu işletmeye maliyet yaratacağından, uygun fiyatlarla sepetli vinç kiralamak işletmeler tarafından daha fazla tercih edilmektedir. Kiralama hizmetleri saatlik olabileceği gibi, günlük haftalık veya aylıkta olabilmektedir.

Sepetli vinç kiralama esnasında dikkat edilecek hususlar

Vinç Kiralama son yıllarda popüler olduğundan birçok firma tarafından sepetli vinç kiralama hizmeti verilmektedir. Ancak kiralama yapılırken birkaç hususa özellikle dikkat edilmesi gereklidir. Öncelikle hizmet alınan firmanın kaliteli ve güvenli hizmet verdiğinden emin olmak gerekiyor. Kiralama yapacağınız firmanın kurumsal olmasına özellikle dikkat edilmelidir. Kiralanan vinçlerin düzenli olarak periyodik bakımlarının yapılıp yapılmadığı ilk dikkat edilecek konu olmalıdır. Kiralayacağınız sepetli vinçleri kullanacak, vinç operatörlerinin de belgelerinin olup olmadığı diğer önemli bir konudur.
Sizde kiralık sepet vinç diğer adıyla sepetli platform kiralama hizmetlerinden yararlanarak, işlerinizin daha hızlı ve verimli olmasını sağlarken, çalışmalarınızın da daha güvenli şekilde sürmesini sağlayabilirsiniz.

det yorum var “Kiralık Sepetli vinç platform: İhtiyaç alanları ve hizmet anlayışı

 1. merhaba sitemizin bahçesinde budama ve bazı bölgelerinde sıva boya işleri vardır.
  sepetli vinç ile bu işi çözebileceğimizi düşündük. gelip inceleme ve fiyat verme imkanınız var mı acaba?

  aqua site yönetimi adına
  muarrem çelik

  1. Merhabalar, Muarrem bey kiralık sepet vinçlerimizden 16 metrelik sepetli vinç işinizi görecektir.
   E-mail adresinize dönüş yapılmıştır. En kısa sürede keşif ekibimiz gelecek ve satış departmanımız teklifinizi iletecektir.

   İlginize teşekkür eder, iyi günler dileriz.

 2. Belediyemizin çeşitli işlerinde kullanılmak üzere aylık kiralanacak sepetli platforma ihtiyacımız var. Mail adresime 1 aylık 25 metreye kadar uzanabilen sepetli vinç kiralama teklifinizi iletebilir misiniz?

  Saygılarımla,
  Kadıköy Belediyesi adına; Ali Günter

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir