2002 yılından beri faaliyette olan firmamız, vinç kiralama ve makine sistemleri ile ilgili müşteri beklentilerine en hızlı ve en kaliteli hizmeti veren firmadır. Eğitimli ve donanımlı operatörlerimiz ISO 9001 belgeli kiralık vinçlerimizle yük taşıma ve kaldırma işlerinizde aradığınız hizmet kalitesini sizlere sunmaktadır. Projelerinize sizin kadar değer veriyor operasyon müdürlerimizle birlikte projelerinizi kusursuz hizmet anlayışıyla tamamlıyoruz.

İnşaat ve yapı işlerinde her konum ve her yükseklik için kiralık vinç çeşitlerimizden ihtiyacınız olan vinci en ekonomik fiyatlarda firmamızdan temin edebilirsiniz. 7/24 hizmet veren firmamız K1 belgeli ve iş güvenliği sertifikalıdır. Tüm çalışanlarımız emniyet kuralları ve iş güvenliği eğitimlerini almış tecrübeli ve donanımlı bir personeldir. Üstün performanslı personelimiz ve son teknoloji vinçlerimizle işleriniz zamanında teslim edilir. İş güvenliğine önem veriyor, kaliteli bir hizmet bekliyorsanız, Kadıköy Vinç tam aradığınız adrestir.

Müşteri talepleri doğrultusunda en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarda firmamızdan temin edebilirsiniz. 1200 tona kadar kaldırma gücü olan, bakımları periyodik olarak yapılan ve hiçbir problem çıkartmayan kiralık vinçlerimizle ağır yüklerin taşınma ve kaldırılması artık çok kolaydır. En kaliteli ve en hızlı hizmeti sunan Kadıköy Vinç, sepetli vinç, mobil vinç ve teleskopik vinç başta olmak üzere birçok vinç çeşidi ile her türlü vinç kiralama ihtiyacınıza cevap vermektedir.

Sektöründe lider olan Kadıköy Vinç’in başarısını müşteri memnuniyetini en üst seviyelerde tutmasına borçludur. Siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda sürekli kendini geliştiren firmamız, teknolojiyi yakından takip etmekte ve liderliği elinde tutmaktadır.

Kaliteli makine sistemlerimizle en dar alanlarda yüklerinizi indirip bindirebilir, işinin ehli vinç operatörlerimizle kaliteli ve verimli çalışmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Talepte bulunduğunuz mekân ve yüksekliğe göre sizlere en uygun çözümü sunan firmamız, saatlik, günlük, haftalık hatta aylık olarak verilen kiralık vinçlerle her işinizi zamanında teslim etmektedir. En ekonomik fiyatları firmamızda bulacak, işinde uzman ekibimizle zamandan kazanacaksınız.

Zamanın ve paranın kıymetli olduğu teknoloji çağında siz de firmamızın verdiği hizmetlerden faydalanabilir, zamandan ve paradan tasarruf edebilirsiniz. Yılların verdiği tecrübe ile sektöründe ilk sırada yer alan firmamız her sektörün vinç kiralama ihtiyacını anında karşılamaktadır. Kadıköy Vinç’in iletişim bilgilerini web sayfamızdan alabilir, vinç ihtiyacınızı en kısa sürede en ekonomik fiyatlarla firmamızdan karşılayabilirsiniz.