Kadıköy Vinç Sepetli Vinç Kiralama, kiralık sepetli vinçleri içinde, en çok talep edilen sepetli vinçlerimiz 80 metre yükseğe kadar çıkabilen periyodik bakımları yapılan güvenilir hidrolik vinçlerdir. Ulaşılması güç yüksekliklere işinin ehli vinç operatörlerimizin kullandığı sepetli vinç platformuyla ulaşır, riskli çalışma yerlerinde güvenle çalışırsınız. İskele kurmak istemiyor ve en kısa sürede işinizi halletmek istiyorsanız sepetli vinçlerimiz tam aradığınız makinalardır.

Eskiden insan gücü ile yapılan işler artık makinelerle yapılmakta, zamandan ve işgücünden tasarruf sağlanmaktadır. Kadıköy Vinç, sepetli vinçlere ihtiyaç duyulan her alanda güvenli çalışma imkanları sunmakta, insan gücünün yetişemediği yerlerde imdada yetişmektedir. Profesyonel vinç operatörlerimiz ve son teknoloji vinçlerimizle ulaşamayacağınız yerler kalmayacak, işlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde halledilecektir. Kiralık vinçlerimize ve vinç operatörlerimize güvenebilir, en dar alanlardaki yüksekliklere ulaşabilirsiniz.

Sepetli vinçlerimizin özellikleri

Kiralık Sepetli vinç ihtiyacının arttığı günümüzde “Kadıköy Sepet Vinç Kiralama” sizlere kaldırmak istediğiniz ağırlıklara veya ulaşmak istediğiniz uzunluklara göre kiralık qvinçlerini hizmetinize sunmaktadır. İnsan gücü ile yetişilemeyen yerlere sepetli vinçlerle ulaşabilir, dış cephe ile alakalı her türlü işte profesyonel vinç operatörlerimizin kullandığı sepet vinç ile işlerin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Vince ihtiyacınız olan yerin bulunduğu konuma ve yüksekliğine göre farklı platformda vinçlerimizi firmamızdan uygun fiyatlarda kiralayabilirsiniz.

20 metreden 80 metreye kadar değişen yüksekliklere ulaşabilen kiralık vinçlerimiz, iş güvenliğine önem veren firmaların tercihleri arasındadır. Kiralık Sepetli vinçlerimizle operatörlerimiz çalışırken, yüksekliğe göre uzanmaya devam eden kırmalı vinçlerimiz son derece güvenli olup, iş güvenliği belgesine sahiptir.

Yüksek binaların dış cephe işlerinden tamir ve tadilat işlerine kadar her işinizi son teknoloji vinçlerimizle yaptırabilir, zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Verimli ve kaliteli bir çalışma için K1 belgeli vinçlerimiz ve iş güvenliği eğitimli vinç operatörlerimizle çalışmanın keyfini yaşayacak, kiralık sepet vinçin nasıl verimli kullanıldığına şahit olacaksınız.

Kiralık Sepet Vinç Platform hizmeti almak?

Yıllardır siz değerli müşterilerine en ağır işleri için platform kiralama yapan kadıköy vinç, en kaliteli ve en güvenilir hizmeti sunmaktadır. Eğitimli ve tecrübeli operatörlerimizle birlikte sizlere son teknoloji sepet vinçleri kiralıyor, yüklerinizi istediğiniz yüksekliğe çıkarıyoruz. Son derece uygun fiyatlarda kiralanan sepet vinç, kaldırılacak yükün ağırlığına, uzunluğuna ve binanın konumuna göre farklı platformlardadır.

Boya, sıva ve tadilat işlerinizi sepetli platformlar ile en kısa sürede yaptırabilir, web sayfamızda vinç çeşitlerimizi inceleyebilirsiniz. Vinç Kiralama Talepleriniz için hemen bizimle irtibata geçmeniz durumunda, ISO 9001-2000 kalite belgesine sahip şirketimizden teklif alabilirsiniz. Dar ve sıkışık alanlarda bulunan yüksek yerlerden gökdelenlere kadar her konumda çalışabilecek vinçlerimizle yüklerinizi istediğiniz yüksekliğe çıkarmak için kara-kara düşünmeyecek, işi uzman ekibimize ve son teknoloji vinçlerimize bırakacaksınız.

Makaslı platformlardan kendinden yürüyüşlü platformlara, dizel makaslı platformlardan elektrikli makaslı platformlara kadar her ihtiyaca cevap veren vinçlerimizi çok uygun fiyatlara firmamızdan kiralayabilirsiniz. Saatlik, günlük ve haftalık olarak kiralayabileceğiniz gibi, iş yoğunluğuna göre daha uzun süreliğine de kiralayabileceğiniz iş makinaları için firmamız 24 saat hizmetinize hazırdır.