kiralık mobil vinçlerimiz

Vinç kiralama alanında 14 yıldır hizmet veren Kadıköy Vinç, her sektöre uygun hiyap vinçleri ve profesyonel vinç operatörleri ile sektöründe lider bir firmadır. Müşterilerinin taleplerine en uygun çözümleri üreterek başta mobil vinç olmak üzere sepetli ve teleskopik vinçler kiralayan firmamız, köklü geçmişi ve kaliteli hizmetleri ile en çok tercih edilen firmaların başında gelmektedir.

Kamyon üstüne monte edilen kiralık mobil vinçlerimizle en ağır yüklerinizi indirip bindirebilir, yükseklere makine ve malzemelerinizi çıkarabilirsiniz. Güven ve kalitenin tek adresi olan firmamız konusunda eğitimli ve uzman ekibimizle son teknoloji mobil vinçleri hizmetinize sunmaktadır. Kesintisiz ve kaliteli bir vinç hizmeti arıyorsanız, Kadıköy Vinç’in hizmet farkını görmek ve yaşamak için hemen firmamızla irtibata geçin.

İşi planlama, makine seçimi ve güvenlikte sektörün lideri olan firmamızın son teknoloji vinçleri ile işleriniz en verimli şekilde bitirilir. Yıllardır çizgisinden bir şey kaybetmeyen Kadıköy vinç kiralama, sektöründe sürekli ilerleyen ve her geçen gün adından daha çok söz ettiren bir firmadır. Ekonomik kiralık vinç hizmeti ile bütçeleri sarsmadan hizmet veren firmamızın farkını hemen hissedeceksiniz.

vinc-operasyon-sefi-saha-denetlemesi

Kadıköy Vinç kiralama olarak 160 ton yük kaldırma kapasitesindeki vinçleri ile her çeşit yüklerde çözüm üreten firmamız, 14 yıllık deneyimi ile çok önemli projelere imza atmıştır. Kaliteli hizmette sürekliliği ile rakiplerine örnek olan firmamızın hiab vinç kiralama hizmetinden faydalanarak, iş güvenliği sınıflandırmasında en üst sıralarda yer alan kiralık hiyap vinçlerimizle en ekonomik fiyatlarla kiralayabilirsiniz.

İnşaattan yük taşımacılığına kadar her sektörde tecrübeli olan vinç operatörlerimiz ve son teknoloji vinçlerimizle artık hiçbir yükünüz yerde kalmayacak. En uygun çözümü en uygun fiyatlarla sizlere sunacak olan firmamızla çalışmak bir ayrıcalıktır.

 

Yüksek performansı ve profesyonel duyarlılığı ile araç üstü vinç kiralama hizmetini her sektöre götüren firmamız, her bütçeye hiab vinç kiralama hizmeti ile adından söz ettirmektedir. Her çeşit inşaat, yük taşıma ve tadilat işleriniz için, mekâna ve konuma uygun vinçlerimiz ve uzman mobil vinç operatörlerimizle işleriniz zamanında ve sorunsuz teslim edilir. K1 belgesine sahip olan firmamızın iş güvenliği ve kalite belgesi de bulunmakta olup, vinç operatörlerimiz eğitimli ve tecrübelidir.

kiralık hiyap vinçaraç üstü vinç, hiyap vinç